We wrześniu w Supraślu odbyły się pierwsze Międzynarodowe Warsztaty Legal English Share&Gain zorganizowane przez Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Jak zwykle na Podlasiu, tak i w Supraślu, panowała gościnna i przemiła atmosfera, a spotkanie praktyków zajmujących się nauczaniem angielskiego języka prawniczego pozwoliło na wymianę doświadczeń i powrót do pracy w nowym roku akademickim z nowymi pomysłami.

Poniżej zamieszczam handout, który przygotowałam dla uczestników mojego warsztatu pt. Writing in Plain English, a dodatkowe materiały do wykorzystania na zajęciach można znaleźć w zakładce „Moje materiały”.

Slajd1Slajd4